GenelMİLLİ TAKIMLARVoleybol Magazin

Şeyma Ercan: “Tokyo Olimpiyatları’na odaklanmış durumdayız”

Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek A Milli Kadın Voleybol Takımımız, İstanbul’da başladığı çalışmalarında ikinci günü geride bıraktı. Günü çift antrenmanla tamamlayan Filenin Sultanları’nın akşam idmanını, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu seyretti.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Şeyma Ercan, kamp süreci ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi:

“Milletler Ligi’nin ardından kısa bir tatil yaptık, dün itibariyle de güzel bir kamp dönemine girdik. Takımdaki herkes çok motive ve çok istekli olarak geldi. Şu ana kadar kampımız çok güzel geçiyor, her şey yolunda. Antrenmanlarımızın seviyesi de gayet iyi. Herkes çok motive olduğu için sadece Tokyo Olimpiyatları’na odaklanmış durumdayız. İnanıyorum ki orada da çok iyi bir mücadele vereceğiz, son topa kadar savaşacağız, elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu