GenelVoleybol Magazin

Bursa Büyükşehir Belediyespor hazırlık maçında Hekimoğlu GCT Bursa Voleybol Takımı ile karşılaştı

AXA Sigorta Efeler Ligi'nde 8 Ocak'ta başlayacak ikinci yarı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa Voleybol Takımı’yla hazırlık maçında

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde 8 Ocak’ta başlayacak ikinci yarı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Bursa Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı, bu doğrultuda Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa Voleybol Takımı’yla hazırlık maçında karşı karşıya geldi.

Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmada Bursa Büyükşehir Belediyespor’un yeni transferi Murilo Radke de forma giyerken, 4 set üzerinden oynanan maç 2-2 tamamlandı. Karşılaşmanın ilk setini Bursa Büyükşehir Belediyespor 25-23 kazanırken, Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa Voleybol Takımı, ikinci seti 25-22, üçüncü seti ise 27-25 kazandı. Maçın dördüncü setini ise Bursa Büyükşehir Belediyespor 25-22 alırken, karşılaşma 2-2 sona erdi. Bursa Büyükşehir Belediyespor AXA Sigorta Efeler Ligi’nin ikinci yarısının ilk maçında 8 Ocak 2022 Cumartesi günü sahasında Altekma ile karşılaşacak.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu