GenelTürkiye LigleriTVFVoleybol Haberleri

Voleybolda örnek salon, “Cengiz Göllü”

Voleybolda öenek salon, Cengiz Göllü

Covid-19 virüsü sonrasında tüm spor sahaları maçlara kapatıldı. Seyirci yasağının alınmasının ardından Türkiye’de voleybol maçlarına ev sahipliği yapan salonlardan birisi olan Cengiz Göllü Voleybol Salonu bir anda Türkiye’nin örnek salonu haline geliverdi.

Kısıtlı personel ile çalışmalarını sürdüren Cengiz Göllü Voleybol Salonu, özellikle bir maç öncesi salonun zeminin özel dezenfektanlarla temizlenmesi, salonun zemininden tutunda, soyunma odalarına kadar imrenilecek duruma getirilmişti.

Her maç sonrası kulüp görevlilerin ve sporcuların temizlik ve hijyen konusundaki titizlikleri nedeniyle hem çalışanlara, hem de tesis sorumlusu Gültekin Kavak’a teşekkürlerini belirtmesi, Bursa’nın bir başka gururu oldu. Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ersin Yılmaz’ın da Gültekin Kavak ile birlikte denetlediği salon, Türkiye’de örnek gösterilmesi Bursa için ayrı bir gurur kaynağı oldu.

Bir örnek verecek olursak, salona girişte sizin ateşinizi ölçen otomatik bir sistem ve hijyeni sağlamak için dezenfektan kutusu karşılıyor. Soyunma odası ile birlikte tribünlerin temizliği büyük beğeni topluyor. Bursa’da maç yapan her kulübün teşekkürü ise büyük bir özveri ile çalışan personeli mutlu ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu