GenelTVFVoleybol Haberleri

Voleybol İçin 1 Gün Daha Etkinliği Düzenlendi

Avrupa Voleybol Konfederasyonu’nun 2016 yılında hayata geçirdiği 29 Şubat One Day More 4 Volleyball (Voleybol İçin Bir Gün Daha) etkinliğinin bu yılki organizasyonunda katılımcılar voleybol dolu bir gün yaşadılar.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun İstanbul, Bursa, Ankara ve İzmir’de organize ettiği, her yaştan voleybol severin katıldığı ‘Voleybol İçin Bir Gün Daha’ etkinliğinin İstanbul ayağında TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, eski voleybolcular, basın mensupları influencerlar  ve yöneticiler bir araya geldi.

Dünya genelinde voleybolun popülerliğini artırmak amacıyla yapılan etkinlikte yapılan müsabakalar katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Etkinlikte kurulan takımlar 15 sayıdan oluşan müsabakalar yaptı.

Voleybol tutkunları Cengiz Göllü’de buluştu

CEV’in “Voleybol tutkunu dünya ile paylaşmaya hazır mısın?” etkinliğinde Bursa’nın ünlü isimleri Cengiz Göllü’de buluştu.

Bursa’da yıllar önce voleybol branşında unutulmazları arasına giren ve Sönmez Filament, Oyak Renault, Makospor, Tofaş ve ligde mücadele veren takımlarda mücadele veren voleybolun unutulmazları dün Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda buluştu. CEV’in “Voleybol tutkunu dünyayla paylaşmaya hazır mısın?” etkinliği kapsamında Türkiye Voleybol Federasyonu ve Bursa İl Temsilciliği’nin organize ettiği etkinliğe A Milli takımlarda da forma giyen unutulmaz erkek voleybolcuların mücadelesi zevkle izlendi.

Organizasyon öncesi eski takım arkadaşları ve voleybol camiasının unutulmazlarıyla bir araya gelen TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin yılmaz, “Bursa’da bugün güzel bir etkinliğe imza atacağız. Yıllarca voleybol branşına hizmet veren arkadaşlarımızda birlikte hem eski günlerimizi anacağız” dedi. Daha sonra Orhan Kurtuldu’nun yönettiği gösteri karşılaşmalarında unutulmayan voleybolcuların mücadeleleri, zaman zaman yaptıklarını hücumlar, savunmalar, etkili servisler zevkle izlendi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu