Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenelVoleybol Haberleri

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’ne Yükselen Takımlar Belli Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Erkekler 2. Ligi Final Etabı, bugün oynanan üçüncü karşılaşmaların ardından sona erdi.

Karşılaşmaları, Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tribünden takip etti.

Karaman’ın ev sahipliği yaptığı Erkekler 2. Ligi Final Etabı’nda üçüncü ve son günün sonuçları şu şekilde:

Kayapınar Halk Eğitim-Osmaniye MEM: 3-0 (26-24) (25-19) (25-20)
Karapınar And. Leoparları Birlik Akd.-Nazilli Bld.: 1-3 (31-33)-(25-18)-(20-25)-(18-25)
Doğu Akademi Spor-Düzce Bld. Spor Akademisi: 0-3 (18-25)-(16-25)-(13-25)
Serik Bld.-Sorgun Bld. 3-1 (20-25)-(25-19)-(25-22)-(25-22)

Puan durumu için tıklayınız.

Bu sonuçların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Karapınar And. Leoparları Birlik Akd., Nazilli Bld., Sorgun Bld. ve Serik Bld. takımları, 2024 – 2025 voleybol sezonunda Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi’nde mücadele edecekler.

Karşılaşmaların ardından düzenlenen madalya ve kupa töreninde; 1. Grup birincisi Nazilli Belediye takımına madalyalarını ve kupasını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek takdim etti.

1.Grup ikincisi olan Karapınar And. Leoparları Birlik Akd. takımına madalyalarını ve kupasını ise Karaman Gençlik Hizmetleri Müdürü Cavit Bardak ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz takdim etti.

2.Grup birincisi Serik Belediyesi takımına madalyalarını ve kupasını ise Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim ve  Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.Grup ikincisi Sorgun Belediyesi takımına madalyalarını ve kupasını ise İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu