GenelÖzel TurnuvalarVoleybol HaberleriVOLEYBOLUN UNUTULMAZLARI "Biz Takımı"

Veteranlar da yılın enleri Bursa Master Cup 2022 de buluşuyor

İstanbul Veteranlar Derneğinin katkılarıyla 1-2 Ekim tarihleri arasında, kadınlar +31, Erkekler +40 Master Cup Turnuvası Bursa’da düzenlenecektir.

“Bursa Veteran Voleyball Cup 2022”

Mayıs ayında Marmaris’ de gerçekleşen Veteran şampiyonasının başarılı geçmesi, Bursa Veteran’ ları o güzel günleri yeniden yaşatmak amacıyla “Bursa Veteran Voleyball Cup 2022”  sloganı ile turnuva düzenleyip, tecrübeli voleybol sporcularının yaşadıkları anılarıyla tekrar buluşturmak amacıyla gerçekleştirilecek. Bursa Veteran Voleyball Cup 2022 turnuva çalışmaları tamamlamak üzeredir.

Yapılacak organizasyonda, İstanbul Veteran Sporları Dernek Başkanı Altan Arslan’ın teşvikiyle Fatih Karayılan, Mehmet Şen, Yüksel Güler, Vasfi Bayazıt’dan oluşan komite ile Kadınlarda  +31, Erkeklerde +40 olmak üzere altışar takımdan oluşan ve 1-2 Ekim tarihleri arasında, Bursa Atıcılar Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yapılacak çalışmalar tamamlanmıştır.

Bursa Komitesi adına Fatih Karayılan,” Kurumların destek vereceğine inancımız kesin. Maksat, Bursa voleybolunu en iyi şekilde tanıtabilmek, Veteran voleybolcularla keyifli sportif ve sosyal anlar yaşayabilmektir. Osmangazi, Atıcılar Spor salonunda yapılacak turnuvaya şehir karmaları özelliğinde 6 şar bayan ve erkek takımları davet edilecek. Gayemiz voleybol seviyesini üst seviyelere çekerek enternasyonal alanlara ulaşmak, bir dahaki turnuvada Bursa da dünyanın iyi takımlarını görmektir. Kesin takım listeleri turnuvadan bir hafta önce açıklanacaktır.” dedi

Turnuvaya davet edilecek takımların katılımı ile Bursa’da gerçekleşecek tüm takımlara Voleybolun Adresi olarak başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu