GenelVoleybol Altyapı LigleriVoleybol Magazin

VakıfBank Spor Sarayı’nda Genç Şampiyonlar

2021-2022 Voleybol Sezonu’ nda alt yapılarda gerçekleşen turnuvanın tamamlanmasından sonra tüm alt yaşı gruplarında kazandıkları 5 kupa ile VakıfBank Spor Sarayı’nda özel bir etkinlik yapıldı.
VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan, aktif voleybolculuk kariyerine bu sezon sonunda veda ettiğini duyuran VakıfBank’ın efsane kaptanı Melis Gürkaynak, VakıfBank Spor Kulübü altyapı idari çalışanları ve antrenörleri ile genç şampiyonların aileleri ve yakınları katıldı. 

Kulüp Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan: “Bu sezon başardıklarınızla gurur duyuyoruz” 

Organizasyonda genç şampiyonlara seslenen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan, “Bu sezon başardıklarınızla gurur duyuyoruz. Sizleri çok seviyor ve sizlere çok inanıyoruz. Gittiğiniz her yerde VakıfBank değerlerini en iyi şekilde yansıtan, Türk insanını ve Türk kadınını en güzel temsil eden pırıl pırıl yetişkinler olacaksınız” dedi. 

 VakıfBank, Guiseppe Bosetti ve Franca Bardelli’ye veda etti 

 Dünyanın en üretken ve başarılı altyapı organizasyonlarından bir olan VakıfBank Spor Kulübü’nde 5 sezondur görev alan dünyanın en başarılı altyapı antrenörlerinden Giuseppe Bosetti ve Franca Bardelli de bu efsane sezonun ardından takıma veda etti. 

Ferkan Merdan, İtalyan antrenörlere hizmetleri için teşekkür ederken genç sporcular duygusal anlar yaşadı. 

 Genç şampiyonlar, Efsane Kaptan ile buluştu  

Etkinliğin son bölümünde ise alt yaş kategorilerinin şampiyon sporcuları, VakıfBank’ın efsane kaptanı Melis Gürkaynak ile bir araya geldi. Altyapı sporcuları Gürkaynak ile birlikte 10 kupalı efsane sezon pozu verdiler. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu