AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

Pasör çaprazı Toncek Stern galibiyete inanıyor

AXA Sigorta Efeler Liginde sona yaklaşırken, takımlar da sıralamada avantajlı bir yer edinmek için mücadele ediyor. Hedefine playoff müsabakalarını koyan ve üst grupta yer almak isteyen Halkbank’ta da antrenmanlar tüm hızıyla sürüyor.

Hafta sonunda Lig İkincisi Arkas Spor’la İzmir’de karşılaşacak başkent ekibi, hummalı bir çalışma içinde. 

Başkent ekibine ara transfer döneminde dahil edilen Sloven pasör çaprazı Toncek Stern, Arkas Spor maçını ve hazırlıkları değerlendirdi.

Stern, Arkas Spor’u canlı olarak izleme fırsatı bulduğunu belirterek, “Gördüğüm kadarı ile iyi bir takım. Yetenekli oyuncuları var. Arkadaşlarım iki takım arasında bugüne kadar yaşanan seviyeli ve kaliteli rekabeti de anlattılar. Fakat ben bir şey daha gördüm; biz de çok iyi bir takımız. Herkesin sorumluluk aldığı, sahaya girenin takım için elinden geleni yaptığı bir grubuz. Yeteneğimize, mücadele azmimize, vazgeçmeyen yapımıza güveniyorum. Üstelik galibiyete de ihtiyacımız var. İzmir’den bir galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Öte yandan, Arkas Spor’la Halkbank arasında oynanacak karşılaşma 7 Mart Cumartesi günü İzmir Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksinde oynanacak ve saat 17:00’de’de başlayacak. Müsabaka, TRT Spor 2’nin canlı yayın programı dahilinde bulunuyor.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu