GenelTürkiye LigleriTVFVoleybol Haberleri

‘Türk Voleybolu’ Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde Oylarınızı Bekliyor

Milliyet’in Türk sporunun klasikleri arasına giren dev organizasyonu Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri oylaması başladı.

1954 yılından beri okuyucularının oylarıyla yılın sporcusunu seçen Milliyet, bu görkemli geleneği yine büyük bir heyecanla devam ettirmenin gururunu ve onurunu taşıyor.

70’incisi düzenlenecek bu yılki oylamada; “AXA Sigorta Yılın Takımı” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı, VakıfBank Kadın Voleybol Takımı ve Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı, “Yılın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Melissa Vargas, “Gillette Venus Yılın Kadın Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları Melissa Vargas ve Zehra Güneş, “Yılın Antrenörü” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Daniele Santarelli ve A Milli Erkek Voleybol Takımı eski başantrenörü Alberto Giuliani, “Yılın Çıkış Yapan Sporcusu” kategorisinde A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcusu Gizem Örge aday olarak gösterildi.

Anketin geleneğine göre oy kullanmada sınır olmayacak. Katılımcılar, kendi adlarına diledikleri kadar kupon doldurabilecekleri gibi; yilinsporcusu.milliyet.com.tr adresinden de zirvede görmek istedikleri adayları seçebilecekler.

Kuponlara sadece Büyük Jüri’nin belirlediği isimler yazılabilecek ve tüm katılımcılar her gün oy kullanabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu