GenelSultanlar LigiTEKİN ATEŞNAL

Nilüfer Belediyespor 2022 yılını zaferle uğurladı

2022-2023 Voleybol Sezonu’nda Sultanlar Ligi’nde yaptığı transferlerle takım olma ruhunu pekiştiren Nilüfer Belediyespor,  2022 yılının son karşılaşmasını da zaferle tamamladı. Nilüferin Çiçekleri, hem bu zaferi hem de yeni yılı pasta keserek kutladılar.
Sultanlar Ligi’nde başarılı bir sezonu taraftarı ile yaşayan Nilüfer Belediyespor Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda Ankara ekiplerinden Sigorta Shop ile karşılaştı. Yine bir zafere imza atarak 2022 yılının son karşılaşmasını kazanıp üç puanı evinde almanın mutluluğunu yaşadı.
Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda bu başarıyı paylaşan Nilüfer Belediyespor Kulüp Başkanı Tamer İşler ve Kulüp yöneticileri 2022 yılının son karşılaşmasını da harika bir galibiyetle güle güle dedi. Karşılaşma sonunda açıklamalarda bulunan Başkan, “Ligin ilk yarısının sürpriz takımı olduk. Bu başarı oyuncusuyla, teknik ekibiyle, yöneticisi ve çalışanlarıyla takım olduğumuzun bir göstergesi” dedi ve takımın teknik ekibi, oyuncuları ile tribünlerde desteklerini esirgemeyen taraftarlarının 2023 yılı için de başarı dilekleriyle Avrupa Kupaları’na giden yolda herkesin yeni yılını kutladı.
Ayrıca kendilerine her türlü imkanı sağlayan Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Turgay Erdem’e, bu başarıda emeği geçen herkese ve tabi ki bizleri maçlarımızda yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da teşekkür etti.
 Tekin Ateşnal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu