GenelMisli.com Sultanlar Ligi

Mert Grup Sigorta, eski ismi, SigortaShop’ a geri döndü

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Mert Grup Sigorta, gelecek sezondan itibaren ligde eski ismi olan SigortaShop adı ile anılacak.

Kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle:

Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı olarak yola çıktığımız Sultanlar Ligi maceramıza önümüzdeki sezondan itibaren “SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü” ismiyle devam ediyoruz.

Voleybola hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda kurduğumuz Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı ve SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü elde ettiği başarılar neticesinde oynadıkları liglerde şampiyon olarak bir üst lige çıkmıştı. Mert Grup Sigorta Kadın Voleybol Takımı’mız gelen şampiyonluğun ardından bu sezon Sultanlar Ligi’nde mücadele etti. Normal sezonu tamamlanan Sultanlar Ligi’nde oynadığı maçlarda voleybol severleri heyecanlandıran ve lige renk katan takımımıza teşekkür ediyoruz.

Geçtiğimiz sezon Voleybol Kadınlar 1.Lig’inde isim sponsoru olduğumuz için karışıklığa sebep vermemek adına kullanmadığımız “SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü” ismiyle Sultanlar Ligi’nde yolumuza devam edeceğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni sezonda SigortaShop Kadın Voleybol Kulübü’müze ve Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek bütün takımlara başarılar diliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu