GenelMİLLİ TAKIMLARTVF

Meliha İsmailoğlu: “Çok yoğun tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

İki grup halinde çalışmalarını sürdüren A Milli Kadın Voleybol Takımımız, İstanbul kampının 9’uncu gününü geride bıraktı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti, A Milli Kadın Voleybol Takımı 2. grubun bugünkü antrenmanına ziyarette bulundu.

Antrenman öncesinde teknik heyet ve sporcularla görüşen Guidetti, antrenör Dehri Can Dehrioğlu’dan da çalışmalar hakkında bilgi aldı. Antrenmanı, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu da takip etti.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Meliha İsmailoğlu ise önümüzdeki turnuvalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Milli oyuncu şunları söyledi:

“Kalabalık bir grupla hazırlıklarımıza başladık ve çok yoğun tempoyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yavaş yavaş sistemimizi oturtacağımıza inanıyorum. VNL’de 15 maçımız var, orada bir çok şeyi oturtacağız ve finallere kadar gitmek istiyoruz. Finallerde güçlü takımlara karşı oynayacak olmamızın, olimpiyatlar öncesi hem mental hem de fiziksel olarak bize iyi geleceğini düşünüyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu