AntrenörlerimizGenelVodafone Sultanlar Ligi

Kuzeyboru, başantrenör Mehmet Bedestenli ile üç yıl için sözleşme imzaladı

Kuzeyboru Spor Kulübü Mehmet Bedestenlioğlu ile 3 Yıl Daha Sözleşme İmzaladığını Duyurdu

Resmi Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşım şu şekilde; ”Tecrübeli baş antrenörümüz, Türk Voleybolunun baş aktörlerinden Mehmet Nuri Bedestenlioğlu ile 3 yıllık sözleşme imzaladık.
Spor kariyeri başarılarla dolu hocamız ile 3 yıl sürecek yeni bir proje amaçlayan kulübümüz, hocamız ve yeni teknik kadromuz ile birlikte hedeflerini gerçekleştirmek için azimle ve kararlılıkla çalışmaya devam edecektir. Temsil ettiğimiz Aksaray halkı ile birlikte Avrupa kupaları hedefini gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

Başarılarla dolu antrenörlük kariyerine 1984 yılında başlayan ve A Milli Takımımızda da baş antrenörlük görevini üstlenen Türk voleybolunun önemli ismi Mehmet Nuri Bedestenlioğlu A Milli Takımımızın başında geçirdiği süre içerisinde, Champions League (Kadınlar) üçüncülüğü, 1 Sultanlar Ligi şampiyonluğu ve 3 lig üçüncülüğü, Challenge Cup (Kadınlar)’da 2 kez üçüncülüğü, Türkiye Kupası’nda şampiyonluğu, Voleybol Kadınlar 1. Lig’de 2 kez şampiyonluk ve Balkan Kupası şampiyonluğu kazanmıştır.

Mehmet Nuri Bedestenlioğlu hocamıza, birlikte nice başarılar için tekrar hoş geldin diyoruz.

Kuzeyboru Spor Kulübü”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu