AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Bursa’dan mutlu dönüyor

AXA Sigorta Ereler Ligi 22.Hafta karşılaşmasında Bursa Büyükşehir Belediyespor Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u ağırladı.

Karşılaşma öncesi her iki takım seremonide 105 Yıl önce bizim için duran kalpleri, rahmetle  minnetle ve şükranla anıyoruz pankartı açtılar.

Bursa Büyükşehir Belediyespor – İstanbul Büyükşehir Belediyespor:1-3

Salon: Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Hakemler: Yavuz Akdemir, Sadettin Deneri
Esra Kayrak, Ali İhsan Gözü, (1) Muzaffer Ergüneş, (2) Döndü Çevik
GDS: İbrahim Anıl Başyiğit,  Gözlemci: Ali Bağde

Setler: 25-26, 28-26, 25-27, 26-28
Süreler: 136 dakika ( 32’, 36’, 34’, 34’ )

Sarı Kart:
4.Set (3-3) Hakan Özkan

Bursa Büyükşehir Belediyespor: Sharifi Morteza, İbrahim Ersin Başaran, M.Boğaçhan Zambak, Alisson Do Monte Martins, Uğur Kılıç, Ediz Kaan Fırıncıoğlu, (Metin Durmuş (L), Hüseyin Şahin (L), Marshall Leonel,  

İstanbul Büyükşehir Belediyespor: Abdulsamet Yalçın, Berkan Eryüz, Cansın Ogbai Enaboifo, Batuhan Avcı, Uğur Güneş, Ekrem Caner Çicekoğlu, ( Beytullah Hatipoğlu (L), Serhat Çoşkun, Özkan Hayırlı, Hakan Destanoğlu, Batuhan Avcı,

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu