GenelSigorta Shop Kadınlar 1. LigTürkiye Ligleri

İlbank – Sarıyer Belediyespor : 2-3

İlbank-Sarıyer Belediyespor: 2-3

Salon: Cengiz Göllü Voleybol Salonu

Hakemler: Sadettin Deneri, Barış Karakoyun

İlbank: Ceren Karagöl, Ceyda Durukan, Dilara Bilge, Merve Tanıl, Tatsiana Markevich, Ezgi Arslan (Deniz Dülger- Selen Ursavaş/ libero, Eylül Karadaş, Rachel Perez, Yaprak Erkek, Ceyda Demirhan)

Sarıyer Belediyespor: Gizem Mısra Aşçı, Ecenur Aksoy, Katerina Zhidkova, Nikalina Bashnakova, Hande Naz Şimşek (Gizem Cerag Düzeltir/ libero, Selen Kafadar Aşıcı, Ayça Tokat, Çağla, Işıl Öz, Ceren Nur Domaç)

Setler: 23-25, 17-25, 25-22, 25-13, 6-15
Süre: 147 Dakika (35, 30, 38, 28,16,)

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi Yarı Final etabı Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmalarla sona erdi. Oynadığı iki karşılamayı kazanan Sarıyer Belediyesi, 1 galibiyeti olan İlbank ile mücadele etti. 1.Lig Kadınlar Yarı finalinde 3 maçta 3 galibiyetle Sarıyer Belediyesi 1.olurken, 3 maçta 1 galibiyet ve averajla İlbank 2.oldu.

Resimler: Refik Keskin
Haber: Tekin Ateşnal-A.Cemal Ekentok

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu