AXA Sigorta Efeler LigiGenel

Halkbank Cizre sınavında

AXA Sigorta Efeler Liginde ikinci devre karşılaşmaları oynanacak. 15.hafta karşılaşmasında Halkbank, All Power Cizre ile Şırnak’ta karşı karşıya gelecek.

 

AXA Sigorta Efeler Liginde ikinci devre karşılaşmaları oynanacak. 15.hafta karşılaşmasında Halkbank, yarın (15 Ocak, Cumartesi) All Power Cizre ile Şırnak’ta karşı karşıya gelecek. Şırnak Spor Salonunda oynanacak karşılaşma saat 13:00’te başlayacak.

Sorunlu ve zorlu bir yolculukla Şırnak’a gelen Halkbank, son antrenmanını burada yaparak hazırlıklarını tamamladı.

Müsabaka ile ilgili olarak fikirlerini açıklayan Bozidar Vucicevic ligdeki pozisyonlarını koruma adına bu maçı galibiyetle kapatmak zorunda olduklarını söyledi.

Ligde bir hedeflerinin olduğunu ve bu hedefe ulaşmak için her maçı kazanmaları gerektiğini ifade eden Sırp pasör çaprazı, “İyi çalışarak geldik. Elimizden geleni yapıp Ankara’ya galibiyetle döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

 

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu