GenelTVF Kadınlar Voleybol 1. Lig

Generali Sigorta Sakarya Voleybol, müthiş geri dönüşüyle karşılaşmayı 3-2 tamamladı

Sigorta shop Kadınlar 1.Ligi A Grubu 17 hafta karşılaşmasında Mihalıççık Spor ile Generali Sigorta Sakarya Voleybol Eskişehir'de karşılaştı.

Sigorta shop Kadınlar 1.Ligi A Grubu 17 hafta karşılaşmasında Mihalıççık Spor Yenikent Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda Generali Sigorta Sakarya Voleybol ile karşılaştı.

Mihalıççık Spor – Generali Sigorta Sakarya Voleybol :2-3

Salon: Yenikent, Şehit Anıl Gül Spor Salonu
Hakemler: Yasin İlhan, Funda Dündar
Cüneyt Uzunay, Hakan Çetin, (1) Gökhan Türk, (3) Serap Daşdelen
Setler: 25-12, 25-19, 13-25, 20-25, 13-15
Süre:  128 dakika (20′, 30′, 22′, 35′, 21′ )

Mihalıççık Spor: Tuğçe Atıcı, Buket Yılmaz, Pelinsu Karadan, Irmak Keskin, Vazquez Genessis, Buse İnce, ( Aleyna Sevim (L), Elif Olca Mızrakcı (L), Aslı Oktaylar, Yaren Balaban, Ceren Çelik, Pınar Karaman,

Generali Sigorta Sakarya Voleybol : Betul Dinç, Elvan Alpar, Hale Nur Göktaş, Flores Lianma, Müge Örencik, Gizem Bayraktar, (Ebru Özsemerci (L), Elif Kavrar (L), Ahsen Çakmak, Dilara Yılmaz, Deniz Esinduy, Kübra Devrişoğlu, Zekiye Ünal,

Takım baş antrenörü İdris Demir. “Antrenörlük hayatımın en özel günlerinden birini daha bugün yaşadım. Muhteşem geri dönüşün, asla pes etmemenin, sözde değil, lafla değil, gerçek kazanma istek ve arzusunun ne olduğunu gördük ve gösterdik . Kendi içindeki hikayesi derin anlamlar içeren maçı kazanmak süperdi. Emeği geçen tüm staf ve oyuncu grubumuzu kutluyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu