GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Fenerbahçe OPET’in Topuk Yaylası Kampı Sürüyor

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon öncesi çalışmalarını Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası’nda sürdürüyor.

Başantrenör Zoran Terzic yönetiminde sezonu 8 Temmuz’da Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerinde açan sarı lacivertiler, çalışmalarının İstanbul etabının ardından hafta başında Topuk Yaylası’nda kampa girdi.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası’na sporcular Lila Şengün, Hilal Kocakara, İpar Özay Kurt ve Gülce Güçtekin, 19 Yaş Altı Kızlar Avrupa Şampiyonası Finali nedeniyle Ankara’daki milli takım kampında yer aldıkları için katılamadı. Genç voleybolcularımız, takım çalışmalarına daha sonra dahil olacak.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu