GenelRöportajlarTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Carutaşu’dan TRT SPOR Yıldız’a özel açıklamalar

Misli.com Sultanlar Ligi’nde ilk yarının en skorer oyuncusu olan Alexia Carutaşu, TRT SPOR Yıldız’da yayınlanan Set Sayısı programına konuk oldu.

TRT SPOR Yıldız’da yayınlanan Set Sayısı programına konuk olan Galatasaray HDI Sigorta forması giyen Alexia Carutaşu, sarı kırmızılı takımda mutlu olduğunu ve uzun yıllar Türkiye’de oynamak istediğini belirtti.

 

Misli.com Sultanlar Ligi’nde ilk yarının en skorer oyuncusu olan Alexia Carutaşu, TRT SPOR Yıldız’da yayınlanan Set Sayısı programına konuk oldu.

Türkiye’de oynamayı küçükken hayal ettiğini söyleyen 18 yaşındaki Rumen asıllı oyuncu, ilk yılında çok zorlandığını belirtti.

Genç oyuncu, Galatasaray HDI Sigorta’da mutlu olduğunu ve birkaç yıl daha forma giymek istediğini söyledi.

Türk pasaportunu yeni aldığını açıklayan Rumen asıllı oyuncu, “Gelecekte neler olacağını göreceğiz, umarım ileride iyi şeyler olacak. ifadelerini kullandı.

Alexia Carutasu’nun takımdaki en iyi arkadaşı kim? “Tabiki İlkin, benim sultan. Her zaman beraberiz. Birbirimizden hiç sıkılmıyoruz. İkimiz de deliyiz.”

Alexia Carutasu:
** Türk pasaportum cebimde

** Milli takımda oynamak için gerekli prosedürü bilmiyorum

** İdolüm Tijana Boskovic

** En beğendiğim Türk oyuncu Gözde Kırdar

** Gizem Güreşen beni instagramda takip etmeye başladığında heyecandan babamı aradım

https://twitter.com/trtsporyildiz/status/1475733488468910082?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1475733488468910082%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.voleybolaktuel.com%2Fcarutasudan-trt-spor-yildiza-ozel-aciklamalar%2F

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu