GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Bravo sana Marmara Akademi Spor Kulübü

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden ve tüm alt yapı kolları ile spor okullarındaki başarısı ile bilinen M. E. Marmara Akademi Spor Kulübü, kulüp bünyesinde spor tüm sporcuların ailelerine yönelik bir yardım kampanyası düzenlediğini duyurdu.

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan duyuruda ilgili kampanyanın gizlilik ilkesinin en önemli özellik olduğu belirtiliyor.
Yeşil, siyahlı kulübün kampanyasında, kulüpte spor yapan sporcuların aileleri içinde,
– 60 Yaşın üzerinde olan ve dışarı çıkmaları kısıtlanan velilerine,
– Kulüpte spor yapan sporcuların varsa koruyucu ailelerine,
– Şehit ailelerinden Kulüpte spor yapan sporcuların ailelerine,
– Kulüpte spor yapan sporcularımızın velilerinden anne, babası ülkemizdeki salgının etkisi ile işten çıkartılan ailelere,
– Kulüp bünyesinde burslu olarak spor yapmakta olan sporcuların ailelerine, yönelik olarak hazırlanan yardımlaşma ve dayanışma programında tüm sporcu ailelerine ihtiyaç duymaları İmkanlar nispetinde erzak yardımı yapılacağı duyuruldu.

Voleybolun Adresi ve kardeş sitemiz Voleybol Aktüel olarak, geçmekte olduğumuz bu zorlu süreçte gösterdikleri yüce gönüllük ile sporcuları içinde ihtiyaç sahibi olan ailelere yönelik yaptıkları bu duyarlılık sebebiyle M. E. Marmara Akademi spor Kulübü’nü tebrik ediyoruz.
Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu