GenelTVF Kadınlar Voleybol 2.Lig

Bordo Mavi Gençlik Kulübü yeni sezon için start verdi

2021-2022 Voleybol Sezonu Bölgesel Kadınlar Voleybol Giresun etabında gerçekleştirdiği üç maçta set vermeden 9 puanla TVF Kadınlar 2.Lig’ de mücadele hakkı kazanan Bordo Mavi Gençlik Spor Kulübü.

Kulüp Başkanı Selahattin Baba, “ Kadın Voleybolu Bölgesel Lig’de çıktığımız maçları set vermeden kazanarak şampiyonluk olarak TVF Kadınlar 2. Lig’e yükseldik. Başarılarıyla adından söz ettiren deneyimli teknik antrenörümüz Coşkun Karadeniz ve yönetici arkadaşlarımızla hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Bizim büyük bir hayalimiz var. Bu hayalimiz de Trabzon’a ve Yomra’ya Galatasaray, Fenerbahçe ve Vakıfbank gibi takımları getirerek ilçemiz Yomra’yı dünyaya tanıtacağız” dedi.

Borda Mavi Gençlik Spor Kulübü, Coşkun Karadeniz, Abdurrahman Ertuğrul, Furkan Esentürk, Nursen İnce ve Ferdi Sakallıoğlu ile çalışmalarına başlayan teknik ekip yeni sezon hedeflerini yakalamak üzere çalışmalarına start verdi.

2022-2023 Voleybol Sezonu’ nda transfer çalışmalarını tamamlayan Borda Mavili kulüp sezon açılışını Santana Otel, Cafe Resteurand’a buluşarak hedeflerini gözden geçirdiler.

 

Başantrenör Coşkun Karadeniz, “Ablalar gençlere yardımcı olacak. Gençlerde onlara saygısını hiçbir zaman esirgemeyecekler. Sezon sonunda ilk hedefiniz Play-Off’a çıkmak. Sonrasında yapabileceğimizin en iyisini yapacağız. Hedefimiz ligi lider olarak tamamlamaktır.  Bunun için hem yönetim hem biz elimizden gelen her şeyi yapacağız. Takım olarak günde çift antrenman ile  lige hazırlanıyoruz.  Yönetimin sağladığı imkanlar ile bu işi başaracağımıza inanıyorum. Oyuncularımız daki hırs ve azmi görüyorum. Onlarla beraber bu işi başaracağız.” dedi.

Bordo Mavi Gençlik Spor Kulübü, Özlem Yılmaz, Tuğba Özdemir, Buse Özşeker, Gülsüm Kale, Senhan Çelik, Gizem Kalyoncu, Havva Şimşek, Sıla Özbay, İlayda Topkaraoplu, Zerda Aydın ve Melisa Nur  Güner oluşan bir kadro ile sezon çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Voleybolun Adresi olarak Bordo Mavi Gençlik Spor Kulübüne başarılar dileriz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu