AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

Ziraat Bankkart deplasmandan yine mutlu dönüyor 3-0

Ziraat Bankkart, İstanbul’dan galip dönüyor

AXA Sigorta Efeler Ligi 14.hafta mücadelesinde Ziraat Bankkart, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un konuğu oldu. Haldun Alagaş Voleybol Salonu’nda oynanan mücadeleyi Ziraat Bankkart 3-0 kazandı.

Alınan galibiyet ile Ziraat Bankkart puanını 15’e yükselterek son 3 maçta topladığı 9 puan ile çıkışını sürdürdü. Mücadelede Wouter Ter Maat ve Martin Atanasov mücadelenin en çok skor üreten isimleri oldular.

Karşılaşmanın setleri; 23-25, 23-25, 17-25 Ziraat Bankkart lehine sonuçlandı.

Salon : Haldun Alagaş Voleybol Salonu
Hakemler : Caner Cıldır – Erdal Akıncı

Setler: 23-25, 23-25, 17-25
Süre : 1 saat 42 dakika

İSTANBUL BBSK: Abdulsamet Yalçın, Demirhan Durul, Oğuzhan Doğruluk, Özkan Hayırlı, Rıfat Erden Çevikel, Kaan Emir Öztürk (Beytullah Hatipoğlu (L), Fırat Emre, Serhat Coşkun)

ZİRAAT BANKASI: Martin Atanasov, Wouter Ter Maat, Maarten Van Garderen, Bedirhan Bülbül, Arslan Ekşi, Burakhan Tosun (Berkay Bayraktar(L) Halil İbrahim Yücel)

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu