GenelTürkiye LigleriVoleybol Magazin

Yurt Grup Yöneticileri voleybolcularla bir araya geldi

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu’nda Hatay’ı temsil eden ve ligin ikinci yarısındaki yükselişi ile dikkatleri üzerine geçmeyi başaran Yurt Grup Erzin Yeşilkent Spor, 21 Mart Pazar günü oynayacağı Mardin Dinamik Gençlik maçı hazırlıklarını tamamladı.

Takımın isim sponsoru Yurt Grup’tan Erzin Terminal Müdürü Yaşar Acaroğlu ile Yurt Grup Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Zeynep Özenir, takımlarının yaptığı son antrenmanı ziyaret ederek Teknik Direktör Güntaç Yılmaz’dan takım hakkında bilgi aldı ve  Mardin Dinamik maçı öncesi sporculara başarı dileklerinde bulundular.

Takımın Başantrenörü Güntaş Yılmaz, karşılaşma için İstanbul’dan Erzin’e gelen Yurt Grup Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Zeynep Özenir’e  çiçek takdim edip üzerinde ismi yazan forma hediye etti.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu