GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Yeşilyurt, Aydın Büyükşehir Belediyespora bir set verdi

Vestel Venus Sultanlar Ligi 22.hafta karşılaşmasında Atlasglobal Yeşilyurt, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Aydın Büyükşehir Belediyespor’u ağırladı.

Atlasglobal Yeşilyurt – Aydın Büyükşehir Belediyespor: 3-1

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler : Ramazan Çevik, Caner Çıldır
Yasin Çalışkan, Sadettin Kral, (1) Mesut Bora, (2) Hafız Mandal
GDS: C.Özgür Erkılıç

Setler: 25-13, 19-25, 25-19,25-15
Süreler: 101 dakika (23′, 26′, 27′, 25′ )

Atlasglobal Yeşilyurt: Tuğba Şenoğlu, Gözde İrgi Dal, Buket Gülübay, Derya Cebecioğlu, Koolhaas Nicole, Loana Caratasu Alexia, (Ayca Aykaç (L), Nilsat İrem Kaya, Derya Güç,

Aydın Büyükşehir Belediyespor: Duygu Düzceler, Balkestein-Grothues Maret, Planinsec Sasa, Meryem Boz, Plak Celeste, Hazal Selin Arifoğlu, ( Bihter Dumanoğlu (L), Semra Özer, Arelya Karasoy, Ece Hocaoğlu, Hande Korkut, Cansu Ayyıldız, Berra Eren,

Atlasglobal Yeşilyurt, 22.maçta 12 galibiyet ile ligi 5.sırada, Aydın Büyükşehir Belediyespor ise 22 maçta 10 galibiyetle 7 sırada tamamlayarak play-off lara katılma hakkı kazandılar.
Resimler: Refik Keskin

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu