GenelVOLEYBOL ALTYAPI KARŞILAŞMALARIVoleybol Haberleri

Yeşil Beyazlı Bodrum Sultanları’nda hedef şampiyonluk

Bodrumspor kafilesi, TVF Bölgesel Lig Kupası final maçları için Aydın’da.
20 Haziran günü Aydın’a ulaşan deneyimli antrenör Adnan Kıstak ve ekibi, final maçları öncesi salonu tanıma amaçlı antrenmanlarını yaptılar.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor A Kadın Voleybol Takımı, Aydın Büyükşehir Belediyesi Atatürk Spor Kompleksinde oynanacak TVF Bölgesel Lig Final maçlarında 21 Haziran Salı günü saat 12.00’de İzmir Ege Voleybol Takımı, 22 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’de Muğla Fethiye Zirve Voleybol Takımı ve 23 Haziran Perşembe günü saat 13.00’da İzmir Voleybol Dünyası Takımı ile karşılaşacak.

Tecrübeli Antrenör Adnan Kıstak, final maçları öncesi yaptığı açıklamada; “Gerek İstanbul gerekse Ege spor basını ve medyanın yoğun bir ilgisi var. Biz hazırız. Tecrübemiz var. Amerika ve Sırbistan’ın önemli takımlarında oynayan voleybolcularımızın da aramıza katılmasıyla güçlü ve daha iyi bir takım haline geldik. Sezonu çok iyi geçirdiler. Bodrum’da oynadığımız üç maçın üçünü de kazandık. Organize ve iyi voleybol oynamaya çalışıyoruz. Ortaya koyacağımız mücadele ile oyuncularımızın performansları, kupanın sahibini belirleyecek. Elimizden gelen her türlü mücadeleyi göstereceğiz VE KUPAYI BODRUM’a getirip, taraftarımıza hediye edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu