GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

VakıfBank Spor Kulübü oyuncuları şampiyonluk getiren performanslarını şubeye taşıdı.

Gösterdikleri üstün performans ile sezon başında ortaya koydukları 5 kupa hedefini başarıyla yakalayan VakıfBank Spor Kulübü’nün yıldız oyuncuları VakıfBank’ın reklam yüzü oldu. Filmde, şubenin farklı birimlerinde görev yapan 6 VakıfBank oyuncusunun sundukları hizmetler, Tolga Sarıtaş’ın seslendirmesiyle bir maç atmosferinde aktarılıyor.   

VakıfBank son reklam filminin yıldızları, bu yıl 35’inci sezonunu tamamlayan ve kazandıkları ulusal ve uluslararası düzeydeki 5 kupa ile taraftarlarının ve Türkiye voleybolunun yüzünü güldüren VakıfBank Spor Kulübü’nün başarılı oyuncuları oldu.   

VakıfBank’ın hem sporda hem de finans alanındaki şampiyonluğunu ortaya koyan filmde VakıfBank’ın yıldız oyuncularından Cansu Özbay, Derya Cebecioğlu, Gabriela Braga Guimaraes, Kübra Akman, Melis Gürkaynak ve Zehra Güneş rol alıyor.   

Bir VakıfBank şubesinde görev yapan oyuncular, voleybol sahasındaki üstün performanslarını hatırlatan bir performans sergiliyor. Oyuncuların sundukları hizmetler, VakıfBank’ın marka yüzü Tolga Sarıtaş’ın seslendirmesiyle bir maç atmosferini anımsatacak şekilde anlatılıyor.

KÜNYE
Reklamveren: VakıfBank

Reklamveren Yetkilileri: Ferkan Merdan (Genel Müdür Yardımcısı), Gönül Göral Öztürk, Himmet Alp Arslan Karaca, Gülin Günel Keşci, Senanur Aslıbay, Başak Koç ÖzerReklam Ajansı: Papillon İstanbul- Yunus Becit (Ajans Başkanı) / Fatih Öztürk (Genel Müdür)

Yaratıcı Ekip: İlkay Saltık (Yaratıcı Grup Lideri), Aytunç Erkekoğlu, Cem Gündoğdu, Salih Küçük, Buğra Ertürk, Can Salcan, Bilal Poyraz, Umut Çelik, Duygu Kahraman

Müşteri İlişkileri Direktörü: Gülden Özbaşaran Udum

Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Ayça Aygül

Marka Yöneticisi: İrem Çelik

Yapım Şirketi: Autonomy

Yönetmen: Uygar Kutlu

Yapımcı: Murat Pekin

Post Prodüksiyon: Tonic Effects

Medya Ajansı: CE Medya

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu