GenelTVF Kadınlar Voleybol 2.Lig

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde Yarı Final Etabı Başlıyor

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde yarı final etabı, 4 Mart Cuma günü Mersin ve Amasya'da 4 grupta oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde yarı final etabı, 4 Mart Cuma günü Mersin ve Amasya’da 4 grupta oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.

4-6 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olan TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig Yarı Final maçlarının Mersin grubuna ait Teknik Toplantı Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, Mersin Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Vedat Akyar ile TVF Mersin Voleybol İl Temsilcisi Nurten Keskin ve karşılaşmalarda görev yapacak Ulusal Voleybol Hakemlerinin katılımı ile yapıldı.

Adana ve Eskişehir’de oynanan Çeyrek Final maçları sonunda Yarı Finale yükselen toplam 16 takım Mersin’de (2 grup/ 8 takım), Amasya’da (2 grup / 8 takım) 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları yapacaklar. Müsabakalar sonunda gruplarda 1. ve 2. olan toplam 8 takım Final Etabına  yükselecek.

İlk günün maç programı için tıklayınız.

Final maçları ise 11-13 Mart tarihleri arasında Mersin’de Toroslar Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Statü
Adana ve Eskişehir’de oynanan çeyrek final etabı maçları sonunda yarı final etabına yükselen toplam 16 takım Mersin’de (2 grup/8 takım), Amasya’da (2 grup/8 takım) 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları oynarlar. Müsabakalar sonunda gruplarda 1. ve 2. olan toplam 8 takım final etabına kalır.
Savaş Eskigülek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu