GenelTVF Kadınlar 2.Lig

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde 7 Yarı Finalist belli oldu

TVF Kadınlar 2. Ligi çeyrek final etabında ikinci gün, 26 Şubat Cumartesi günün Adana ve Eskişehir’de oynanan karşılaşmaların ardından sona erdi.
İlk iki maç sonunda Torbalı Belediyespor, Dost Spor, Çiftlikköy Belediyespor, İmamoğlu, Günseven Şalgam Ereğli Belediyespor, Havran Fatih Belediyespor, Salihli Bld. ve Özel Gelişim Koleji takımları Yarı Finale yükselmeyi garantilediler.

27 Şubat Pazar gününe kadar sürecek Çeyrek Final maçları sonunda gruplarında ilk iki sırayı alacak takımlar Yarı Final etabına yükselecekler.

İlk iki günün sonunda oynanan maçlarda alının sonuçlar şöyle:

ADANA
A Grubu
25 Şubat Cuma
Silivri Çağrıbey: 0 – Torbalı Belediyespor: 3
73 Şırnak: 0 – Dost Spor: 3
26 Şubat Cumartesi
Torbalı Belediyespor: 3 – 73 Şırnak: 0
Dost Spor: 3 – Silivri Çağrıbey: 1

B Grubu
25 Şubat Cuma
Lima Spor: 3 – Anadolu Voleybol: 1
1955 Batman Belediyespor: 0 – İzmir DSİ: 3
26 Şubat Cumartesi
Anadolu Voleybol: 3 – 1955 Batman Belediyespor: 1
İzmir DSİ: 3 – Lima Spor: 0

ESKİŞEHİR
C Grubu
25 Şubat Cuma
ÜNSPED: 1 – TVF Spor Lisesi: 3
Fındıklı Gençlik Spor: 3 -Antalyaspor: 2
26 Şubat Cumartesi
TVF Spor Lisesi: 3 – Fındıklı Gençlik Spor: 1
Antalyaspor: 2 – ÜNSPED: 3

D Grubu
25 Şubat Cuma
Çiftlikköy Belediyespor: 3 – Aksaray 1989: 1
İmamoğlu: 3 – Çan Gençlik Kale Spor: 1
26 Şubat Cumartesi
Aksaray 1989: 0 – İmamoğlu: 3
Çan Gençlik Kale Spor: 0 – Çiftlikköy Belediyespor: 3

E Grubu
25 Şubat Cuma
Havran Fatih Belediyespor: 3 – Adana Büyükşehir Belediyespor: 1
Günseven Şalgam Ereğli Belediyespor: 3 – MFA Zonguldak DSİ: 0
26 Şubat Cumartesi
Adana Büyükşehir Belediyespor: 0 – Günseven Şalgam Ereğli Belediyespor: 3
MFA Zonguldak DSİ: 0 – Havran Fatih Belediyespor: 3

F Grubu
25 Şubat Cuma
Denizli Merkez Efendi: 1 – Ünye Gücü FK: 3
Ankara DSİ: 3 – Nocturne Bahçelievler Voleybol: 1
26 Şubat Cumartesi
Ünye Gücü FK: 1 – Ankara DSİ: 3
Nocturne Bahçelievler Voleybol: 0 – Denizli Merkez Efendi: 3

ADANA
G Grubu
25 Şubat Cuma
Bergama Belediyespor: 3 – Elazığ Bld. EBUAŞ Elazığ Voleybol: 0
Yeni Sincan: 3 – Mehmet Erdem Marmara Akademi: 1
26 Şubat Cumartesi
Elazığ Bld. EBUAŞ Elazığ Voleybol: 0 – Yeni Sincan: 3
Mehmet Erdem Marmara Akademi: 3 –
Bergama Belediyespor: 2

H Grubu
25 Şubat Cuma
Özel Gelişim Koleji: 3 – Van B.Şehir Belediyespor: 0
Salihli Bld.: 3 – Küçükçekmece Voleybol: 0
26 Şubat Cumartesi
Van B.Şehir Belediyespor: 0 – Salihli Bld.: 3
Küçükçekmece Voleybol: 0 – Özel Gelişim Koleji: 3

 

Statü
16 grup 1. ve 2.’leri olmak üzere toplam 32 takım, Federasyonca 8 gruba ayrılmıştır. Eskişehir’de (4 grup) ve Adana’da (4 grup) 3 günlük tek devreli lig usulü turnuva maçları oynanır. Müsabakalar sonunda gruplarda 1. ve 2. olan 16 takım Yarı Finale yükselir.

Fotoğraf: Enes Can Özmen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu