GenelTVF Kadınlar Voleybol 2.LigVoleybol Haberleri

TVF Kadınlar 1.Ligi’ne hoş geldin Zeren Spor Kulübü

TVF Kadınlar 2. Ligi A Grubu’nda şampiyon olarak TVF Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Zeren Spor Kulübü’nde kupanın sevinci yaşıyor.

Zeren Spor Kulübü’nde kupanın sevinci yaşıyor.

TVF Kadınlar 2. Ligi Final karşılaşmalarında iki set veren Zeren Spor Kulübü A Grubu’nu şampiyon olarak tamamlamış olup, 2023-2024 Voleybol Sezonu’nda TVF Kadınlar 1. Ligi’ne yükseldi.

Geçtiğimiz  gün şampiyonluk kutlama yemeğinde buluşan Zeren Spor Kulübü İdarecileri, teknik personel ve oyuncular bu güzelliği akşam İftar yemeğinde buluşarak taçlandırdılar.

Zeren Spor Kulübü genel menajer Gülben Günay açıklamalarda bulundu:
“Zeren Spor Kulübü olarak ilk yılımızda TVF Kadınlar 2. Ligi’nde şampiyonluk yaşayarak TVF Kadınlar 1. Ligi’ne yükselmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hedefimize ulaşmamızda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen kulüp başkanımız Mustafa Yiğit Zeren’e, antrenörümüz Barbaros Çelenk’e ve teknik ekibine, son topa kadar mücadele eden, her seferinde ne kadar doğru bir kadro kurduğumuzu bizlere tekrar tekrar hissettiren sporculara, Türkiye’nin hangi şehrinde maç yaparsak yapalım bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Ayrıca Voleybol takımımızı kurduğumuz ilk günden bu yana voleybol camiasının ne kadar nezih bir camia olduğunu bizlere hissettiren Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Türkiye Voleybol Federasyon Yönetim Kurulu’na da teşekkürü bir borç biliriz.

Biz hep adım adım ilerleyerek, her maçı, her anı, her sayıyı planlayarak bugünlere geldik ve sezon başında belirlediğimiz ilk hedefe ulaştık. Ama sezon başında koyduğumuz hedefe ulaşmamız sadece bir adımdı. Şimdi TVF Kadınlar 1. Ligi’nde şampiyonluğa oynayacak kadroyu kurmak ve 2. hedefimize ulaşma zamanı.

Zeren Spor Kulübüne TVF Kadınlar 1.ligi’inde başarılar dileriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu