GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Türkiye’nin En Havalı Radyosu’nda Yine Voleybol Konuşulacak

1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu yine voleybol konuşulacak.

Deneyimli radyocu Yüce Er’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek ile TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi Takımlarında Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu ve Solhan Spor Başantrenörü Mehmet Şahin konuk olarak katılacaklar.
TVF’nin ligler konusunda aldığı karar ve liglerin geleceği konuları ile yedi yıllık geçmişinde Türk Erkek Voleybolunun son beş yılında en dikkat çeken takımı olan Solhan Spor ve Solhan’da voleybol konularının konuşulacağı programın ilk bölümü, toplam 45 dakika sürecek.

Programın Yayın Akışı Şöyle:
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni
*Sebahattin İslamoğlu – Solhan Spor Kulüp Başkanı
*Mehmet Şahin – Solhan Spor Kulübü Voleybol Takımı Başantrenörü

15.15-16.00
*Devrim Çetin – Spor Yazarı
*Aygün Özipek – Spor Yazarı

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

Bu adresinde Canlı Yayın yazan bölümü tıklayarak ve aşağıdaki frekanslardan “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu