GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Türkiye’nin En Havalı Radyosu’nda Kuzeyboru ve Haliliye Belediyespor’u konuk

1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu yine voleybol konuşulacak.

Deneyimli radyocu Yüce Er’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek ile AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselen Haliliye Belediyespor Başkanı Mehmet Tatlı ile Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne yükselen Kuzeyboru Spor Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Habib Özbek konuk olarak katılacaklar.

TVF’nin ligler konusunda aldığı karar ve liglerin geleceği konuları ile bir üst lige çıkan iki takımın yeni yükseldikleri ligler ve transfer ile ile hedefleri hakkında yine voleybol dolu bir 45 dakika sizleri bekliyor.

Programın Yayın Akışı Şöyle:
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni
*Mehmet Tatlı – Haliliye Belediyespor Başkanı
*Habib Özbek – Kuzeyboru Spor Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu

15.15-16.00
*Yavuz Ağralı – Milli Atlet
* – Spor Yazarı

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

Bu adresinde Canlı Yayın yazan bölümü tıklayarak ve aşağıdaki frekanslardan “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu