AntrenörlerimizGenelVodafone Sultanlar Ligi

Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nden bir transfer haberi daha!

Sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden THY, antrenör Recep Vatansever ile anlaşarak, teknik ekibine bir yeni isim daha ekledi. Deneyimli yardımcı antrenör transferi ile alakalı duygularını şu sözlerle açıkladı; “Öncelikle Türk Hava Yolları gibi bir kulübe geldiğim için mutluyum. Hedeflerinin peşinden istikrarlı bir şekilde, kararlı adımlar ile ilerleyen bir kulüpte olmak sorumlulukların artmasının yanında büyük heyecan veriyor. Güzel, dinamik ve genç bir ekip ile çalışacağız. Teknik ekip olarak enerjimizin yüksek olması takımada olumlu bir şekilde katkıda bulunacak. Geçmişte hizmet ettiğim Galatasaray kulübüne de bana kattıkları için teşekkür ederim.

Son olarak Türk Hava Yolları Spor Kulübü’ndeki tüm çalışma arkadaşlarıma hedeflerimiz doğrultusunda sakatlıksız, başarı dolu ve güzel bir sezon diliyorum.

Ready for fly

THY Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli ise “Recep arkadaşımızı da kadromuza katarak antrenör ekibimizi tamamladık. Kendisi milli takımda da görev yapan değerli bir isim. Hedeflerimize ulaşmamızda önemli katki sağlayacağına güvenim tam. Başarılı bir sezon dilerim”.

Çankırı Karatekin Üniversitesi tarih bölümünden mezun olan Recep Vatansever en son GS Spor Kulübü’nde görev aldı.

Başarılarından bazıları;
2017 Avrupa Şampiyonası’nda üçüncülük
2018 Akdeniz Oyunları üçüncülük
2018 FIVB Voleybol Milletler Ligi ikincilik
2019 Avrupa Şampiyonası ikincilik
2021 FIVB Voleybol Milletler Ligi üçüncülüğü
2021 Tokyo Olimpiyatları ve 2021 Avrupa Şampiyonası’nda üçüncülük elde etmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu