BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, Şeyma Ercan ile yeniden anlaştı.

Türk Hava Yolları 1994 doğumlu milli smaçör Şeyma Ercan ile sözleşme yeniledi.

Şeyma Ercan transferiyle ilgili, “2 senedir gururla formasını giydiğim kulübümün önümüzdeki sene de bir parçası olacağım için çok mutluyum. Öncelikle bütün sporcu arkadaşlarım adına sağlıklı bir sezon olmasını diliyorum. Kulübümüz adına da hedeflerimize ulaşmak için elimizden geleni yapacağımıza inancım tam.” dedi.

Türk Hava Yolları Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Milli oyuncumuz Şeyma ile yeniden anlaştık. Aynı zamanda takımımızın kaptanlığına getirdik. Şeyma disiplini ve karakteriyle örnek bir sporcu. Kendisiyle yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Kendisine ve takımımıza başarılar dilerim.” dedi.

2018-2019 sezonundan bu yana Türk Hava Yolları forması giyen 1994 doğumlu milli yıldız Gazi Üniversitesi SK, Bursa Büyükşehir SK ve Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Eczacıbaşı

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu