BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Türk Hava Yolları, kaptanı Şeyma Ercan ile yeniden anlaştı

Önümüzdeki sezon, kadrosunda Aslı Kalaç, Polen Ünver, Madison Kingdon Rishel ve Lauren Carlini’nin olduğunu açıklayan Türk Hava Yolları Spor Kulübü,

takım kaptanı Şeyma Ercan ile yeniden anlaştığını duyurdu.

Türk Hava Yolları, 2018-2019 sezonundan bu yana formasını giyen başarılı milli smaçör Şeyma Ercan ile sözleşme yeniledi.

Şeyma Ercan imza töreninde, “Türk Hava Yolları ailesinin bir parçası olmaya devam edeceğim için çok mutluyum. Çok kısa bir sürede planlı ve fedakarca çalışmamızın karşılığını Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkı kazanarak aldık. Eminim ki, önümüzdeki sezon da savaşçı ve hedeflerine ulaşmak için son topa kadar mücadele eden bir takım olacağız. Bu ekibin bir parçası olduğum için gurur duyuyorum.” dedi.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Milli oyuncumuz Şeyma, Türk Voleybolu için önemli bir değer. Kaptanımızla yeniden anlaştığımız için mutluyuz. Sultanlar Ligi’ndeki ilk senemizden bu yana formamızı giyen Şeyma, hedeflerimize ulaşmamızda büyük pay sahibi oldu. Önümüzdeki sezon da aynı katkıyı sağlayacağına inanıyorum. Kendisine ve takımımıza başarılar dilerim.” dedi.

1994 doğumlu 187 cm boyundaki milli yıldız Gazi Üniversitesi SK, Bursa Büyükşehir SK ve Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Eczacıbaşı Vitra’ya transfer olmuştu. 2015-2017 yıllarında Fenerbahçe forması giydi. Ardından tekrar Beşiktaş’a döndü. 2018-2019 sezonundan bu yana Türk Hava Yolları forması giyen Şeyma, 2019 ve 2020 yıllarında üst üste iki kez namağlup Balkan Kupası Şampiyonluğu yaşadı. Kaptan Ercan, 2020-2021 sezonunda Türk Hava Yolları’nın Sultanlar Ligi’ni üçüncü sırada bitirerek Şampiyonlar Ligi vizesi almasında büyük katkı sağladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu