BAYANLARDA TRANSFERLERGenelVodafone Sultanlar Ligi

Türk Hava Yolları kaptan ile “Yola Devam” dedi

TÜRK HAVA YOLLARI KAPTANI İLE “YOLA DEVAM” DEDİ!

Türk Hava Yolları 1994 doğumlu milli smaçör ve THY takım kaptanı Şeyma Ercan ile sözleşme yenilediğini duyurdu.

Oyuncu transferiyle ilgili kaptan Şeyma Ercan, “4 sezondur parçası olduğum bu ailenin önümüzdeki sezon da bir parçası olacağım İçin çok mutluyum. Türk Hava Yolları her geçen yıl hedeflerini daha yüksek tutan ve koyduğu hedeflere ulaşma becerisini gösteren bir kulüp. Bu ailenin Kaptanı olduğum için çok gururluyum ve yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın makamında kulüp yönetim kurulunun da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Genel Sekreterimiz Abdullah Kelkitli şunları söyledi: “Milli oyuncumuz ve takım kaptanımız Şeyma ile yeniden anlaştık. Şeyma gerek disiplini olsun gerek karakteriyle hepimize örnek bir sporcu. Kendisiyle yolumuza devam ettiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

2018-2019 sezonundan bu yana Türk Hava Yolları forması giyen 1994 doğumlu milli sporcu Gazi Üniversitesi SK, Bursa Büyükşehir SK ve Beşiktaş’ta oynadıktan sonra Eczacıbaşı Vitra’ya transfer olmuştu. 2015-2017 yıllarında Fenerbahçe forması giydi. Ardından tekrar Beşiktaş’a döndü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu