BAYANLARDA TRANSFERLERGenelTürkiye LigleriVoleybol Magazin

Türk Hava Yolları, Hanife Nur Özaydınlı’ yı kadrosuna kattı

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 2020 CEV U19 Genç Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda altın madalya alan 2002 doğumlu yetenekli orta oyuncu Hanife Nur Özaydınlı’yı kadrosuna kattı.

2020-2021 misli.com Sultanlar Ligi’ne Karayolları formasıyla başlayan 2002 doğumlu 188 cm boyundaki genç ve yetenekli orta oyuncu Hanife Nur Özaydınlı,  bünyesinde bulunduğu Türk Hava Yolları’na döndü.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Kulübümüzün bünyesinde bulunan Hanife Nur’u A Takım kadromuza kattığımız için mutluyuz. Karayolları Spor Kulübü’ne bu süreçte gösterdikleri iyi niyetten dolayı teşekkür ederiz. Nur’u beğenerek takip ediyorduk. Genç ve çok potansiyeli olan bir oyuncu. Mücadelesi ve enerjisiyle takımımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu