GenelÖzel TurnuvalarTürkiye LigleriVoleybol Magazin

Süleymanpaşa Belediyesi Sultanlar Kupası Sona Erdi

Tekirdağ Süleymanpaşa Sultanlar Kupası 12 Eylül Pazar günü oynanan maçlarla tamamlandı.

Tekirdağ’da bir ilki gerçekleştiren Süleymanpaşa Belediyesi ve Marmara Beach Volley, Sultanlar Ligi’nin önemli takımları Galatasaray HDI Sigorta, PTT ve Karayolları ile Bulgar Şampiyonu Maritza Plovdiv takımlarını ağırladı.

Trakya takımları arasında dört ikici lig takımının sabah seansında oymadıkları maçlarda alınan sonuçlar şöyle:
Aden Koleji 2 – 0 Kırklareli İş S.K.
İkinci Lig Final maçında:
Çorlu Bld S.K. 2 – 0 Saray Marmara S.K. mağlup etti.
Böylece dörtlü gurubun şampiyonu Çorlu Belediyesi S.K. oldu.

Tekirdağ Sultanlar Kupası Final Etabında ise Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Karayolları, Bulgar Maritza Plovdiv’i 3-0 yenerek turnuvanın üçüncüsü oldu.
Organizasyonun Final maçında ise PTT, Galatasaray HDI Sigorta’yı 3-2 yendi v e Tekirdağ Süleymanpaşa Sultanlar Kupası’nın sahibi oldu.

Turnuva sonrası ödül töreninde konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel katılımcı takımlara teşekkür ederken gelecek sene yeni yapılan spor salonunda uluslararası bir turnuva yapmayı hedeflediklerini söyledi.

Savaş Eskigülek-Voleybol Aktuel

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu