GenelTEKİN ATEŞNALTürkiye Ligleri

Sene 2014, Fenerbahçe Yönetim Kurulunun Gövde Gösterisi

Geçmiş günlerden bu gün 25.Ocak.2014 Burhan Felek Voleybol Salonu

Fenerbahçe VakıfBank’ın 73 maçlık galibiyet serisini sonlandırdı ve bu tarihi maça Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da tanıklık etti.

Yargıtay’ın 6 yıl 3 aylık cezasını onamasının ardından Fransa’daki tatilini yarıda keserek yurda dönen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım sabah gerçekleşen olagan genek kurulun ardından kurnaylarıyla birlikte Bayan Voleybol Takımının Vakıfbank ile oynadığı maçı izlemeye geldi.

Yönetim Kurulu’nun yanı sıra Teknik Direktör Ersun Yanal ve futbol takımı oyuncularından Cristian Baroni de Sarı Melekleri tribündeki yerlerinden destekledi.3-0’lık galibiyet sonrası büyük sevinç yaşayan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı Aziz Yıldırım ve diğer yöneticilerin yanına giderek mutluluklarını ponlarla paylaştılar.

Marco Abbondanza ‘Çok önemli bir galibiyet aldık’ Vakıfbank galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa konuşan Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı antrenörü Marco Abbondanza, “İnanılmaz bir gün. Çok mutluyuz. Rekor kırdık. Dünyadaki en iyi takımı yendik. Bizim geleceğimiz için galibiyet önemliydi. Takımın içinde büyük bir güç var. Her şeyin mümkün olduğunu gördük. Bugün bizim için büyük bir adım oldu” ifadelerini kullandı.

Eda Erdem Dündar: “Biz büyük bir aileyiz” Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı oyuncularından Eda Erdem Dündar, “Biz büyük bir aileyiz. Yönetim, taraftar herkes buradaydı. Kulübümüz zor günler geçiriyor belki ama biz bir aileyiz. Bu başarı Sarı Meleklerin iyi bir takım olduğunu gösteriyor. Ben bizi destekleyen herkese teşekkür ederim. Takım arkadaşlarımı da kutlarım. Sarı melekler kupa için oynayacak” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu