GenelTürkiye LigleriVoleybol Haberleri

Resmiye Çakmak’tan şaşırtan karar: ‘Yeni bir maceraya atılıyorum’

Sultanlar Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor’da oynayan Resmiye Çakmak, voleybola ara verdiğini duyurdu.

Sosyal medya hesabında paylaştığı mesaj ile kararını açıklayan Resmiye, şu ifadelere yer verdi: “Herkese merhaba… benim için zor olarak adlandıracağım bir karar aldım ve bunu da sizinle paylaşmak istedim. Aktif voleybol kariyerime, yeni bir maceraya atılmak için şimdilik ara veriyorum.
Bu kararı almamda bana hep destek olan aileme, beni bu sene takımda tutmak isteyen ve 2 senedir her derdimize koşan her konuda yanımızda olan başta başkanımız Muhammet Aydın (@aydiinmuhammet) ve menajerimiz Mehmet Başyolcu (@mbasyolcu10) Abim olmak üzere tüm takım yetkililerine, sporcu arkadaşlarıma ve benim bugünlere gelmemde en ufak katkısı bile bulunan tüm herkese çok çok teşekkür ediyorum. Belki belli bir süre sahada olamayacağım ama elimden geldiğince tribün ve TV başından voleybol izlemeye devam edeceğim. Yeni sezonda tüm takımlara ve sporcu arkadaşlarıma sakatlıksız başarılı bir sezon diliyorum… @niluferbelspor”

Resmiye Çakmak 1994 yılı doğumlu olup, Dumlupınar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinde, Besk, Aktiv Gençlik Spor, Güzel oluk, Şimşek Gençlik Spor, Banaz Sanayi Spor, Gümüşhane Gençlerbirliği ve son olarak Nilüfer Belediyespor takımları yer almaktadır. Resmiye Çakmak aynı zamanda plaj voleybolunda milli takım forması giyerek ülkemizi temsil etmiş ve madalyalar kazanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu