GenelVodafone Sultanlar Ligi

Nilüfer Belediyespor, İkinci yarıya İlbank ile başladı

Voleybol Misli.com Sultanlar Ligi'nin 14. haftasında Nilüfer Belediyespor, İlbank'ı 3-0 mağlup etti.

Nilüfer Belediyespor – İlbank : 3-0

Salon: Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Hakemler:  Ahmet Oğuzhan Ünal, Asiye Tuzkan   Gözlemci: Ali Bağde
Eda Deniz Kurtoğlu, Öznur Tosun, (1) Muzaffer Ergüneş, (2) Akın Gürbüz Alkan
GDS: Erhan Özsoy, Ilgın Çakaloğlu
Setler :  25-19, 25-11 , 25-16
Set Süreleri:  75 dakika (29′,  22′, 24′) )

Nilüfer Belediyespor : Nikola Radosova, Ecenur Aksoy, Sherridan Atkinson, Aleksandra Milanova, Deniz Uyanık, Sıla Çalışkan (Eylül Akarçeşme (L), Cansu Bir (L), Elizabeth Broorke Nuneviller, Aybüke Güldenoğlu, Arzum Tezcan, Deniz Uçak, Hümay Fırıncıoğlu,

İlbank :  Eylül Karadaş, Tuğçe Öcal, Melda Güler, Sude Heplivan, Aysun Aygör, Ecesu Soner (Sinem Beyazıt (L), Selen Ursavaş (L), Azra Sena Uğraş, Aybüke Özdemir,

Nilüfer Belediyespor’da Atkinson 11, Milanova 9, Radosova 8, Brooke 7, Deniz 7 sayı ile oynarken İlbank’ta Sude 7, Eylül 6, Aysun 6 sayı ile oynadı.

Misli.com Sultanlar Ligi’nin ikinci yarının ilk maçında Nilüfer belediyespor, son sırada yer alan ve yabancısız mücadele veren Ankara temsilcisi İlbank’ı konuk etti. Ligin 14. Hafta mücadelesinde Bursa temsilcisi rakibini ilk maçta olduğu gibi 3-0 yenerek galibiyet serisini sürdürmeyi başardı. 

Bursa temsilcisinde ilk yarıda Galatasaray HDI Sigorta maçında parmağı kırıldan ve ameliyat olan İlayda Uçak haftalar sonra, Amerikalı yeni transfer Elizabeth Brooke Nuneviller ise ilk kez Nilüfer Belediyespor formasını giydi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu