GenelTVF Kadınlar 2.LigVoleybol Magazin

Niğde Belediyespor, Transferde start verdi! 2 imza

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde mücadele eden Niğde Belediyespor, transfere antrenör Hüseyin Ceylan ve orta oyuncu İlayda Ülkebaş ile başladı

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele eden Niğde Belediyespor, transfere antrenör Hüseyin Ceylan ve orta oyuncu İlayda Ülkebaş ile başladı.
İlk kez geçen yıl 2.Lig’de mücadele etmek deneyimi yaşayan Niğde temsilcisinde transfer iki imza ile başladı.

Niğde Belediyespor Hüseyin Ceylan İle Yola Devam Dedi

TVF Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele eden Niğde Belediyespor geçen sezon takımın baş antrenörü olarak görev yapan Hüseyin Ceylan ile tekrardan anlaştı.

Niğde Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Olcay Kartal; Geçtiğimiz sezon ilk senemiz olmasına rağmen çok iyi bir sezon geçirdik güçlü takımlarında yer aldığı grubumuzda 3. sırada bitirdik. Bu başarıda emeği olan Hüseyin Ceylan hocamız ile tekrardan anlaştık ve bu sezon hedefimizi 1.Lig olarak belirledik. Hüseyin Ceylan hocamıza ve ekibine güveniyoruz hedefimize ulaşacağız’ dedi.

 

Niğde Belediyespor İlayda Ülkebaş İle Anlaştı

Niğde Belediyespor, geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan 18 yaşındaki başarılı orta oyuncu İlayda Ülkebaş ile yeni sezon için anlaştı.

 

 

 

Haber ve fotoğraflar: Enes Can Özmen – Niğde

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu