GenelVodafone Sultanlar Ligi

Muhammet Görken için haydi salona

MSA hastası olan voleybol camiasının sevilen ismi Muhammet Görken’e destek olabilmek için dörtlü voleybol turnuvası düzenledi.

Alt yapılarda antrenörlük görevi yaparken MSA hastalığı görülen antrenör Muhammet Görken’e destek olabilmek amacıyla Galatasaray kulübünün ev sahipliğinde İstanbul’da dörtlü voleybol turnuvası düzenlendi. Nilüfer Belediyespor Kulübü, “Galatasaray Kadın Voleybol Takımı’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan turnuva, Türk voleyboluna oyuncu, antrenör ve yönetici olarak büyük emek vermiş, MSA hastalığıyla mücadele veren Muhammet Görken adına düzenleniyor. Bilet satışından elde edilen gelir, Muhammet Görken’in tedavi masraflarını karşılamak üzere bağışlanacaktır” denildi. Biletlerin passo.com.tr üzerinden satışta olduğu da duyuruldu.

13 Ekim’de saat 16.00 Vakıfbank-Nilüfer Belediyespor, 19.00’da ise Galatasaray HDİ Sigorta- Bolu Belediyespor karşılaşmaları oynanacak. 14 Ekim Cuma 16.00’de mağluplar üçüncülük, 19.00’da ise kazananlar final mücadelesinde karşı karşıya gelecekler.

A.Cemal Ekentok

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu