AntrenörlerimizGenelTürkiye Ligleri

Motta: ‘Elimizden geleni yapmaya çalıştık’

Yirmi beş gündür maç yapamayan Eczacıbaşı VitrA, ev sahibi olacağı 2021 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi grup maçlarının ilki öncesinde Nilüfer Belediyespor karşısında beklemediği bir yenilgi aldı.
Maçın başından itibaren müthiş mücadele eden bir rakip ile karşılaşan turuncu beyazlılar, 1-0 geriye düşmelerine rağmen 2-1 öne geçtiler. Ancak Dehrican Dehrioğlu’nun öğrencileri önce eşitliği ardından da galibiyeti getiren müthiş bir mücadele sergilediler ve İstanbul’dan galibiyetle dönmeyi başardılar.
Karşılaşma sonrası Eczacıbaşı VitrA Başantrenörü Marco Motta şu açıklamayı yaptı: “Maç oynamadığımız bir dönem oldu. Farklı rotasyonlarla sahada mücadele ederek elimizden geleni yapmaya çalıştık. Yine de çok iyi bir performans sergileyemedik. Daha iyisi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”
Savaş Eskigülek

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu