GenelTürkiye LigleriTVF

Misli.com Sultanlar Ligi’ne isim sponsoru oluyor

Türkiye’nin Yasal Bahis Sitesi Misli.com Türk sporuna katkı sağlama amacıyla Türkiye Voleybol Federasyonu ile iş birliğine gidiyor.

İddaa sektörünün en hızlı büyüyen markası olan Misli.com ile Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında yapılacak Sultanlar Ligi isim sponsorluğu anlaşması 7 Eylül 2020, Pazartesi günü saat 11.00’de TVF Burhan Felek Voleybol Salonu’nda imzalanacak.

Gerçekleşecek imza törenine; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Misli.com CEO’su Burak Şimşek, Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Oktay, Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takım Kaptanlarından Tijana Boskovic, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Güldeniz Önal, Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı Şeyma Ercan ve VakıfBank Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Melis Gürkaynak katılacak.

Bu birlikteliği Türk Voleyboluna ve misli.com’a hayırlı olmasını dileriz.

Voleybolun Adres – Voleybol Aktüel

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu