GenelPlaj VoleyboluVoleybol Haberleri

Marmara Beach Volley Değirmenaltı Kupası Sona Erdi

Son üç senedir Tekirdağ ve ilçelerinde plaj voleybolunun gündemini belirleyen ve gerçekleştirdiği organizasyonlarla Tekirdağ ve ilçelerinde plaj voleyboluna yön veren Marmara Beach Volley (MBV), 2021 yaz sezonunun son etkinliğini Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleştirdi.
3 Ekim Pazar günü Değirmenaltı Plajında gerçekleşen son gün müsabakalarında erkekler ve kadınlarda yarı final ve final maçları oynandı. Plaj bölgesindeki sitelerden ve Namık Kemal Üniversitesi öğrencilerinin yoğun katılımı ile organizasyonu takip eden seyirciler, Dinamik Müzik’in gün boyu devam eden performansı ile coştular.

Her organizasyonda bir öncekinden daha ileri gitmeyi başaran MBV Organizasyon, maç aralarında gerçekleştirdiği gösteri maçlarla da organizasyona renk kattı.
Turnuvada son gün müsabakalarında rakiplerine üstünlük sağlayarak dereceye girenler takımlara kupa, madalya ve para ödülleri törenlerle takdim edildi.

Değirmenaltı Kupası’nda erkekler kategorisinde Sergen Güner-Anıl Uzun çifti üçüncü olurken, finalde Rahman Kurul-Mehmet Şahin çiftini 2-0 yenen İbrahim Karademir-Ufuk Karaburun çifti şampiyon oldu.

Kadınlar kategorisinde ise Işılay Çelik-Zekiye Yalın çifti üçüncü olurken, Sümeyye Ünal-Buse Gülşen çiftini final maçında 2-0 yenen Hilal Gürsoy-Bahar Okşan çifti şampiyon oldu.

Turnuvanın özel ödülü ile Dila Pekel-Tuğçe Yurdagül çiftinin oldu.

Ödül töreninde erkeklerde üçüncü olan Sergen-Anıl çifti ile ikinci olan Rahman-Mehmet çiftine madalyaları organizasyon görevlilerinden Hilal Gürsoy, para ödülleri ise MBV Organizasyon sorumlusu Gökhan Saygı tarafından, şampiyon olan İbrahim-Ufuk çiftine ise madalyaları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Üyesi ve Mavi Işık Otizm Spor Kulübü Başkanı Emre Mercan, para ödülleri MBV Organizasyon yetkilisi Kadir Hergüner, kupaları ise TVF Tekirdağ Voleybol İl Temsilcisi Kazım Ceyhan tarafından takdim edildi.

Savaş Eskigülek-Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu