GenelTürkiye LigleriVoleybol Magazin

MaratronTürk’ten Guidetti, Eda ve Simge’ye Ödül

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda büyük bir başarı gösteren ve Türkiye Voleybol Federasyonu tarihinde ilk defa Olimpiyat 5.’si olan Kadın Milli Voleybol Takımı oyuncularından Eda ErdemSimge Aköz ve Antrenör Giovanni Guidetti‘ye MaratonTürk Ödülleri takdim edildi.

18 Ağustos’ta başlayacak Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası için 16 Ağustos Pazartesi günü Romanya’ya gidecek olan Türk Kadın Milli Voleybol Takımının bugün Üsküdar Burhan Felek Spor Tesislerindeki antrenmanı öncesi Eda ErdemSimge Aköz ve Antrenör Giovanni Guidetti‘ye MaratonTürk Ödülleri takdim edildi.

Milli Takım ekibine ödüller hakkında bilgi verdikten sonra en iyi oyuncu ve en iyi antrenör ödüllerini takdim eden MaratonTürk Spor Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Osman Atakan Tekin, Olimpiyat başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti ve Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.
Savaş Eskigülek-Voleybol Aktuel

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu