AntrenörlerimizGenelTürkiye Ligleri

İzmir Voleybol Antrenörler Derneği (İZVAD), Antrenörler günü anma töreni gerçekleşti

Her senen 21 Haziran da kutlanan Antrenörler gününü ülkemizde ilk defa İzmirde gerçekleşti. Gerçekleşen anma ve kutlama töreni Vestel Venus Atatürk Voleybol Spor Salonunda kutlandı.

Türkiye’ de ilk olabilecek bir anma programı düzenledi. Pandemi sürecindeki kısıtlamalar doğrultusunda gerçekleştirilen anma töreninde İzmir’ in duayen antrenörlerinden Osman Kahraman’ a voleybola vermiş olduğunu katkılar için teşekkür plaketi verdi.

Anma törenine İzmir Voleybol Antrenörler Derneği yönetim kurulu üyelerinden Serbay Kos, Birkan Bacalı ve Bayram Dikmentepe, İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu, İl tertip kurulu üyesi Serdar Koç, İl Hakem Kurulu üyesi Şener Ayna, Nektel Koyuncu ve Hüznü Tanattı törende hazır bulundular.

Tüm Voleybol Antrenörlerimizin antrenörlük gününü kutlarız.

         

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu