GenelTVFVoleybol Haberleri

İşbir Yatak’tan U18 Kız Milli Takımımıza Moral Ziyareti

Türkiye Voleybol Federasyonu Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsorlarından İşbir Yatak Genel Müdür Vekili Ahmet Tokeri, İş Geliştirme Yöneticisi Hamdi Ünal Akmeşe, Reklam ve Pazarlama Yöneticisi İpek Öztürk, Meksika’nın Durango kentinde 20-29 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek FIVB U18 Dünya Voleybol Şampiyonası için Ankara’da hazırlıklarını sürdüren 18 Yaş Altı Kız Milli Takımımızı ziyaret etti.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Voleybol ülkesi olduğumuzu hepimizden daha iyi takip ediyorsunuz. Ama bunun devamı gelmeli. Bunun devamını da federasyon olarak biz ve oyuncular olarak sizler getireceksiniz. Dünya şampiyonası gibi büyük bir organizasyona gidiyorsunuz. Bu, her sporcuya, herkese nasip olmaz. Bu sizlere nasip oluyorsa, birlik ve beraberlik içinde formanın hakkını vermemiz lazım. Ülkemizi gururlandırmanız lazım. Dün ablalarınız başarılı oldu, bugün siz, yarın da inşallah bir alt jenerasyondan başarı gelecek. Çünkü voleybol ülkesi bu şekilde olur. Amaç sürdürülebilir olmak, devamlılığı sağlamak. Bu da sizlerin elinde. Sizleri seviyoruz, başarılar diliyoruz. Bugün sizlere başarılar dilemek üzere burada olan çok değerli İşbir Yatak ailesine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

İşbir Yatak Genel Müdürü Ahmet Tokeri ise “Sizlere Dünya Şampiyonası’nda gönülden başarılar diliyoruz. Bu yıl itibariyle Türkiye Voleybol Federasyonu ile bir ortaklık yaptık. Ancak biz bunu ticari değil, bir gönül ortaklığı olarak görüyoruz. Biz, formanızda kendi markamızı gördüğümüzde çok gururlanıyoruz, mutlu oluyoruz. Maçları izlediğimizde çok heyecanlanıyoruz. Hiç izlemeyenler bile artık voleybol maçı ne zaman diye takip etmeye başladılar. Bu bir anda olan bir şey değil, bir geçmişi var, yatırımla gerçekleşen şeyler. En değerli yatırım ise sizlere yapılan yatırımdır. Türkiye Voleybol Federasyonu’nun bir çok federasyona örnek olduğunu ve olacağını biliyoruz. Bayrağı sizler devralacaksınız ve farklı platformlarda sizleri desteklemeye devam edeceğiz. İşbir Yatak olarak çıkacağınız uzun yolculuk öncesinde size küçük bir hediye vermek istedik. Yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda İşbir Yatak Genel Müdürü Ahmet Tokeri, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın göstermiş olduğu başarıdan dolayı TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Voleybol Aktuel

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu