AntrenörlerimizGenelTürkiye Ligleri

İnegöl Belediyespor, Kondisyoner Hakan Çolpan ile anlaştı.

AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, Kondisyoner Hakan Çolpan ile anlaştı.

Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkan Vekili Nuhi Solak ile yönetim kurulu üyesi Tolga Kaya katıldı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan Kaya, şunları söyledi:

“Antrenör ekibimizle anlaşmaya devam ediyoruz. Bugün Kondisyoner hocamız Hakan Çolpan ile anlaştık. Kendisi ilk kez Efeler Liginde görev alacak. Sporcu kariyeri olarak Arkas, Beşiktaş ve Halkbank’ta geçmişi var. Sporu bıraktıktan sonra kondisyoner eğitimi aldı. Kendisine başarılar diliyoruz. İyi bir sezon geçirme temennisi ile kendisine teşekkür ediyoruz.”

Kondisyoner Hakan Çolpan ise “İnegöl Belediyespor ile anlaştığım için çok mutluyum. Transferimde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hepimiz için hayırlı bir sezon olmasını diliyorum. Sakatlıktan uzak, başarılarla dolu, mutlu geçireceğimiz bir sezon olsun.”ifadelerini kullandı.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu