GenelTürkiye LigleriTVF

Hamza’ya Nefes Ol Turnuvası’nın Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Sigorta Shop’un ev sahipliğinde, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun desteğiyle SMA hastası Hamza bebeğe yardım etmek amacıyla 3-4 Ekim tarihlerinde düzenlenecek ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvası ile Sigorta Shop’un İzmir Atatürk Voleybol Salonu’na yapmış olduğu isim sponsorluğunun basın toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıya, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF  Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan, turnuvaya katılacak takımların kaptanları ile basın mensupları katıldı.

Sezon başında Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile başlattığı kapsamlı iş birliği çerçevesinde Kadınlar Voleybol 1. Ligi’ne adını veren Sigorta Shop, İzmir’deki TVF Atatürk Voleybol Salonu’na da ‘TVF Atatürk Voleybol Salonu SigortaShop Spor Kompleksi’ olarak ismini verdi.

Alsancak’ta 1971 yılında Akdeniz Yaz Oyunları için yapılan ve 2012 yılında TVF tarafından uluslararası standartlara getirilen TVF Atatürk Voleybol Salonu’nun adı, 2020-2021 sezonu itibariyle TVF Atatürk Voleybol Salonu SigortaShop Spor Kompleksi olarak kullanılacak.

Pandemi sebebiyle seyircisiz oynanacak tüm karşılaşmalar, TVF Voleybol TV Youtube hesabına abone olarak canlı izlenebilecek. TVF Voleybol TV’yi izlemek için tıklayınız.

Turnuvanın maç programı ise şu şekilde:

3 Ekim Cumartesi
13.00 Sigorta Shop Kalecik Bld.-İzmirspor (TVF Voleybol TV-YouTube)
16.00 Karşıyaka-Göztepe (TVF Voleybol TV-YouTube)

4 Ekim Pazar
13.00 Üçüncülük Maçı (TVF Voleybol TV-YouTube)
16.00 Final Maçı (TVF Voleybol TV-YouTube)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu